Level 14 - květen 2016

10.11.2016

Řepkáá!!!! Je asi slovo, které by nejlépe vystihlo tuhle výpravu. Pátečního večera jsme se rozhodli, že se pokusíme splnit všech 15 úkolů, které Krišot a Vojta připravili. Asi to byli oba, ale taky možná jen jeden.

Když jsme šli bez bot
Když jsme šli bez bot

Takže jsme šli šest hodin bez mapy, strávili východ slunce na vyhlídce jménem Husa, podepsali jsme se do pár kempových knížek, 24 hodin jsme nejedli nic instantního, šli jsme tři kilometry podle azimutu (řepkou), navzájem jsme si připravili snídaně, v předem určený čas jsme vylili všechnu zbylou vodu, hodinu jsme šli jenom, jenom a pouze rovně, pochutnali jsme si na teplém obědě, vykoupali jsme se, v náhodný čas jsme snědli všechno jídlo jednoho z nás, šli jsme 3 kilometry bez bot, nestrávili jsme jednu noc na hradě nebo zřícenině a místo zakřičení pokřiku na konci výpravy jsme si podali ruce.

Východ slunce
Východ slunce

Víkend nám zpestřila Kvíčala, když se Sovou, která seděla na kraji řepkového pole a občas na Kvíčalu zavolala, ať už jde, strávila celé sobotní dopoledne tím, že hledala mobil, který později našla. Když ji zazvonil v kapse u batohu, hodně se snažila, aby byla nenápadná, ale už to nezachránila.

I když nás na výpravě bylo jen šest, tak jsme si to dost užili.